Płatność

 

Bezpieczeństwo płatności

Akceptujemy karty Visa, MasterCard i JCB. Płatność jest obciążony tylko z karty w czasie wysyłki.

Wszystkie transakcje na tej stronie są przetwarzane przy użyciu DataCash, bezpieczne płatności online brama, który szyfruje dane swojej karty w bezpiecznym środowisku przyjmującym.

airmaxsprzedazdla.pl zapewnia również możliwość, aby bezpiecznie przechowywać dane karty kredytowej, dzięki czemu szybciej i prościej sklep z nami. Nigdy nie będą wyświetlane Twoje dane pełne karty, z wyjątkiem ostatnich 4 cyfr, aby wiedzieć, które z Twoich kart używasz. Możesz usunąć swoje dane karty odznaczając pole "zapamiętaj moje dane płatności" na stronie płatności.

Należy pamiętać, że trzeba będzie ponownie wprowadzić dane karty jeśli zmienić lub dodać nowy adres. Oznacza to, że jeśli ktoś odgadnie hasło i próbuje złożyć zamówienie używając konta, nie będą w stanie to zrobić na dowolny adres inny niż zapisano już. Mamy nadzieję, że rozumiesz, że to cenne środki ostrożności mające na celu ochronę danych osobowych.

Aby upewnić się, że zakupy doświadczenie jest bezpieczne, proste i bezpieczne, nasza strona używa technologii Secure Socket Layer (SSL). Ten szyfruje i chroni dane przesłane do nas przez Internet. Jeśli protokół SSL jest włączony, a następnie pojawi się kłódki u góry przeglądarki i możesz kliknąć na tym, aby uzyskać informacje na temat rejestracji cyfrowej certyfikat SSL.