Polityka prywatności

 

Polityka Prywatności

airmaxsprzedazdla.pl poszanowania prawa do prywatności swoich gości online i uznają znaczenie ochrony informacji o nich. Zapewniamy to oświadczenie ( "Polityka prywatności"), które pomogą Ci zrozumieć, co możemy zrobić z wszelkich danych osobowych, które otrzymujemy od Ciebie. Niniejsza Polityka Prywatności prowadzi w jaki sposób zbieramy, przechowywania i wykorzystywania informacji, które zapewni nam.

Podając nam dane osobowe, wyrażają Państwo akceptację niniejszej Polityki prywatności i zgadza się, że możemy zbierać, wykorzystywać i ujawniać dane osobowe w sposób opisany w Polityce Prywatności. Niniejsza Polityka prywatności jest włączona do, i część, Warunki korzystania z usługi, które regulują, w ogóle, korzystanie z witryny, utrzymywane i obsługiwane przez Net-A-Porter ( "Serwis"). Będziemy wykorzystywać informacje wyłącznie do celów określonych poniżej.

Mimo, że jesteśmy zobowiązani do utrzymania Twojego zaufania do wszystkich naszych działań z tobą, niniejsza Polityka Prywatności nie reguluje naszą zbierania lub wykorzystywania danych o tobie przez kanały inne niż UNESCO.Proszę natychmiast opuścić strony, jeśli nie akceptuje Politykę Prywatności lub dostępu do Strony w kraju lub na inne terytorium, gdzie korzystanie z Serwisu jest niedozwolone.

Może trzeba zaktualizować ten polityką prywatności od czasu do czasu. Zaleca się regularne sprawdzanie tej strony w celu zapewnienia, że przeczytałeś najnowszej wersji.

Strona zbiera pewne informacje podczas interakcji z Serwisu. Przykładowo, Strona może zbierać "dane osobowe", które jest dane, które mogą być używane do zidentyfikowania konkretnej osoby, w rozumieniu obowiązującego prawa. Strony mogą również gromadzić dane, które nie identyfikują Cię specjalnie. Poniżej znajduje się lista danych, które możemy zbierać i przetwarzać o Tobie

Dostarczone przez wypełnienie formularza na stronie. Obejmuje to informacje podawane podczas rejestracji w celu korzystania z Serwisu; zapisz się do wszelkich usług oferowanych w Serwisie, w tym, ale nie ograniczając się do usług interaktywnych (takich jak blogi, czaty, fora dyskusyjne lub inne fora użytkowników); wypełnienie ankiety; lub zgłoś problem ze stroną;Twoja prawidłowa data urodzenia, które możemy wymagać, aby przedstawić dokładnie, aby upewnić się, że nie ma dostępu do Witryny, jeśli nie mają pełnoletni zakupu przedmiotów oferowanych na sprzedaż na Stronie;Wszelkie informacje można dostarczyć, gdy kontaktujesz się z nami lub wysłać do nas korespondencji;

Szczegóły dotyczące wszelkich transakcji można przeprowadzać za pośrednictwem Serwisu, w tym umieszczenie wszelkich zleceń przez Ciebie;

Szczegóły swoich wizyt na stronie w tym, ale nie ograniczając się do, adres IP, informacje hasła komputera, Strona informacje interakcji, dane o ruchu, dane dotyczące lokalizacji, blogi, oraz inne dane na temat zasobów, do których dostęp.

 


 


 

Powrót