Dostawa towaru

Wysyłka

  • Statek do każdego zakątka świata i zrobić szybką wysyłkę do większości krajów.
  • Międzynarodowa wysyłka jest obsługiwane przez Międzynarodową Spółkę Transportu, w 1 tydzień czas dostawy zwykle.
  • Każde zamówienie będzie ubezpieczone do pełnej kwoty zakupu, i mogą być śledzone na DHL, EMS, UPS .
  • Większość przesyłek międzynarodowych są wysyłane za pośrednictwem DHL głównie w handlu detalicznym, a dla handlu hurtowego, Proszę skontaktuj się z nami, kliknij, aby dołączyć do nas już teraz!
  • Wszystkie paczki zostaną wysłane w innej skrzynce!
  • Po złożeniu zamówienia, należy natychmiast sprawdzić swój adres e-mail, aby otrzymywać potwierdzenia zamówienia, i można również śledzić swoje zamówienie online z numerem śledzenia na DHL, EMS, UPS!
    Przyjazny Wskazówka: Jeśli nie otrzymasz swoje zamówienie w ciągu 5-10 dni roboczych, skontaktuj się z nami na raz!

Zwrot i wymiana

Wszystkie produkty na tej stronie są najwyższej jakości autentyczne marki i jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z zakupu. Mamy również ręcznie sprawdzić wszystkie rozkazy, zanim są one wysyłane w celu zapewnienia, że są na najwyższym poziomie.
Jednakże, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupionego produktu będziemy szczęśliwie wydać wymiany lub zwrotu przy założeniu, że zostaną zwrócone w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia, nienoszonym, wraz z wszystkimi oryginalnymi etykietkami, w oryginalnym i resalable stanie.

Zwraca Warunki i wytyczne
1. Wszystkie elementy muszą być zwrócone nienoszone, umyty, wraz z oryginalnymi etykietkami i / lub opakowań, jeżeli dotyczy.
2. Nie jesteśmy odpowiedzialni za koszty wysyłki zwrotu przesyłek.
3. Upewnij się, że wszystkie elementy są zwracane dobrze zapakowane, aby nie ulec uszkodzeniu w poście.
4. Jeśli powrocie obuwia, należy upewnić się, okno jest zabezpieczone warstwą zewnętrzną opakowania. Skrzynka jest częścią produktu, więc wszelkie uszkodzenia mogą spowodować powrót odmowy.
5. Upewnij się, że forma wraca jest zamknięty ze swoimi towarami - ma formy może spowodować powrotu nie jest przetwarzane.

Powrót